Nabídka divadelních představení Filharmonie Hradec Králové

Nabídka divadelních představení Filharmonie Hradec Králové

4416
Sdílejte

VZTAHY NA ÚROVNI – Neděle 18.6.2017 19 hodin
Sál Filharmonie Hradec Králové – uvádí Agentura STARMAN

V komedii Edwarda Taylora zjistíte, že takzvané vztahy ve „vyšší společnosti“ jsou stejně zamotané, strastiplné a legrační jako u jiných lidí, že se v nich křičí, lže a leze po kolenou. Hra má pochopitelně důvtiplnou zápletku: Do apartmá, kde Sir Partridge očekává významného hosta, který má rozhodnout o vyvrcholení jeho kariéry, se začnou proti jeho očekávání trousit ženy. Jeho milenka, potom jeho manželka a nakonec úplně neznámá dáma. Je to zkrátka nic dobrého nevěstící kombinace, která nám dopřeje řetězec záměn, situací a gagů, které od dobré komedie čekáme. Ale kdoví, jestli hlavní příčinou, proč Vztahy na úrovni plní spolehlivě divadla po celém světě, není především potěšení diváků z toho, že konečně vidí ty – často tak sebejisté muže, před někým koktat a klečet….

Hrají: Lukáš Vaculík, Martin Zounar, Ivana Andrlová, Olga Želenská, Vlasta Žehrová, Monika Absolonová, Kateřina Hrachovcová, Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková, Zbyšek Pantůček.

Předprodej vstupenek na www.hkpoint.cz v hradeckých infocentrech a ve večerní pokladně Filharmonie

vztahy-na-urovni-filharmonie-hradec-kralove-18-6-2017PERFECT DAYS – Středa 18.10.2017 19 hodin
Sál Filharmonie Hradec Králové – uvádí Agentura STARMAN

Romantická komedie nejen o ženách, které chtějí být šťastné, ale i o mužích, kteří se toho nebojí.

Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí – nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na vysoké noze, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká?
Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologickéhodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stáváprioritou a posedlostí. Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Hra Perfect days je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme.

Hrají: Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Petra Jungmanová, Dana Syslová a další.

Předprodej vstupenek na www.hkpoint.cz, v hradeckých infocentrech a ve večerní pokladně Filharmonie

perfect-day-filharmonie-hradec-kralove-18-10-2017CHLAP NA ZABITÍ – Pondělí 6.11.2017 19 hodin
Sál Filharmonie Hradec Králové – uvádí Agentura STARMAN

Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou… Precizně připravenou akci mu však začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje Francois Pignon. Po neúspěšném pokusu se oběsit, chce hotelový poslíček zavolat policii, což se Ralfu Milanovi vůbec nehodí, proto se rozhodne, že situaci vyřeší sám. Netuší však, že zbavit se toho dotěrného chlapa bude nad jeho síly…

Zkrátka je to komedie doslova nabitá slovním a situačním humorem výrazně francouzského stylu, která se aktuálně hraje na mnoha světových jevištích a která se dočkala i tří filmových zpracování.

Hrají: Filip Blažek, Miroslav Vladyka, Jaroslav Šmíd, Alžběta Stanková a další.

Předprodej vstupenek na www.hkpoint.cz, v hradeckých infocentrech a ve večerní pokladně Filharmonie

chlap-na-zabiti-filharmonie-hradec-kralove-6-11-2017

MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK – Neděle 10.12.201719 hodin
Sál Filharmonie Hradec Králové – uvádí Agentura STARMAN

Manželé Juklovi jsou dlouholetými přáteli manželů Tupých. Květa a Růžena pracují ve stejné mateřské školce, Míra a Radim jsou inženýry ve stejném výrobním podniku. Proto není divu, že se jako každý rok chystají společně oslavit Silvestra. Alkohol teče proudem, a tak vtipkování žen o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit, vyústí ve furiantskou sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů. A je jasné, že se u hry válejí smíchy nejen diváci, ale i samotní herci, který se již několikrát podařilo se tzv. „smíchy se odbourat“ na jevišti…

Hrají: Martin Kraus, Dana Homolová, Michaela Baďurová, Daniel Rous

Předprodej vstupenek na www.hkpoint.cz, v hradeckých ifocentrech a ve večerní pokladně Filharmonie

manzelsky-ctyruhelnik-filharmonie-hradec-kralove-10-12-2017

zdroj: www.fhk.cz

FILHARMONIE Hradec Králové o.p.s.
Eliščino nábřeží 777, 500 03 Hradec Králové
Telefon: 495 211 375