Mediální partnerství

Mediální partnerství

Pořádáte kulturní, sportovní, charitativní či společenskou akci? Výstavu, koncert, sportovní utkání,… Chcete aby se o něm dozvědělo co nejvíce obyvatel z východních Čech? Tedy z Královéhradeckého i Pardubického kraje, kde oslovujeme 1 000 000 obyvatel? Můžeme se stát Vaším mediálním partnerem!

Co musím pro mediální partnerství udělat?

Pokud chcete od nás získat mediální podporu, je nutné na Vašich propagačních materiálech uvést některou z variant našeho loga, která je součástí tohoto článku a logo je volně ke stažení, případně naše logo uvést také jako mediálního partnera na Vašem webu, či facebooku,…

Jak žádat o mediální partnerství?

Žádost o mediální partnerství je potřeba zaslat na e-mail redakce@vychodocech.cz, ideálně 3 měsíce před začátkem akce, respektive před zahájením Vaší vlastní mediální kampaně projektu. Nebojte se ale ozvat „i na poslední chvílku“.

Kolik mediální partnerství stojí?

Za vzájemnou mediální podporu, tedy zveřejnění informace o Vámi pořádané akce u nás na webu a faceboku / výměnnou za zveřejnění našeho loga na Vašich propagačních materiálech, není účtován žádný poplatek, pokud se vzájemně nedohodneme ještě na dalších formách spolupráce a propagace.

Je mediální partnerství automatické?

Není, vyhrazujeme si právo odmítnout žádost o mediální podporu u akcí, které jsou proti rosporu se zákony ČR, nabádají k hanobení rasy atd…

Více informací Vám rádi sdělíme na telefonu 723 34 04 07 / redakce@vychodocech.cz

Ke staženívychodocech_logo

Východočech logo bílé
Východočech logo bílé
Východočech logo černé
Východočech logo černé
Východočech logo barevné
Východočech logo barevné
Východočech logotyp
Východočech logotyp