Loučení s létem – sobota 18. září 2021 – Areál Zahrada –...

Loučení s létem – sobota 18. září 2021 – Areál Zahrada – Hořice

1593
Sdílejte

Druhý ročník Loučení s létem se uskuteční v Areálu Zahrada, který vznikl díky několikaletému úsilí pořadatelského týmu a od letošního roku 2021 je oficiálním místem pro kulturu a jiné volnočasové aktivity. Areál má 15 000 m2. Ve velmi příjemném prostředí najdete dostatek místa pro společné aktivity, ale i pro své soukromí.

Speciálně uzpůsobená plocha dává kultuře a její organizaci úplně nové možnosti. A tak tu máme multižánrový festival, jehož cílem je pobavit širokou veřejnost. Tedy všechny generace, kteří si před zimním půstem, ale i kvůli dřívějším omezením v kulturní nabídce chtějí nyní dopřát alespoň trošku radosti. Ve společnosti svých přátel a takřka na poslední možnou chvíli se příjemně pobavit.  Zde je proto několik organizačních info:

CESTA NA FESTIVAL
Z centra města je areál dobře dostupný po nové lávce (u jízdárny), která vás bezpečně převede přes hlavní dopravní tepnu Hradec Králové-Jičín. Do areálu se tak vlastně dá velmi dobře dostat jak z vlakového, tak z autobusového nádraží. Lávku lze pochopitelně využít i pro příjezd na kole, přičemž kolo je možné vzít si s sebou dovnitř. K dispozici je dostatečná plocha pro parkování zdarma. Ve vnitřním prostoru si pak lze vedle dostatečné kapacity k sezení dopřát třeba piknikovou pohodu. Pro přehlednost vše najdete zde.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Povolená kapacita pro venkovní akce je v současné době 7000 účastníků. Tohoto limitu se tedy rozhodně nemusíme obávat. Tak jako u všech akcí, pro vstup je třeba splnit jednu z uvedených náležitostí: potvrzení o úplném očkování, min. 14 dní po druhé dávce, či potvrzení o prodělané nemoci ne starší než 180 dní, či negativní výsledek antigenního testu ne starší než 72 hodin, či negativní výsledek PCR testu ne starší než 7 dní. U dětí do 6 let není testování požadováno. Možnosti testování přímo v Hořicích najdete zde.  Testování je možné provést i na místě, kapacita je však omezena.
VSTUPENKY

Vstupenky lze zakoupit přímo na webu, sekce Vstupenky. Zde budou k dostání do 10. září. Cena vstupenky na celý program je v předprodeji 450,- Kč. Při nákupu 2 ks vstupenek na tomto webu festivalová samolepka zdarma. Dále je možné nakoupit online u smluvního partnera www.ticketstream.cz  a v kamenných obchodech uvedených rovněž v sekci Vstupenky. Tam bude prodej probíhat až do pátku 17. září. Později budou vstupenky pouze na místě, jejich cena bude upřesněna. V každém případě mají děti do 125 cm a handicapovaní vstup zdarma. Studenti a mládež do 17 let mají 50% slevu – platí pro vstupné na místě.

DOPŘEJTE SI DEN PLNÝ SKVĚLÉ ZÁBAVY 

Co dodat? Vznik Areálu Zahrada, ale i festu Loučení s létem je vlastně výsledkem dlouhodobého volání po takovéto kulturní nabídce a zábavě. Jak bylo avizováno, festival je určen pro všechny generace a širokou veřejnost. Kromě vlastního hudebního programu nebude chybět dětský koutek, skákací hrad pro děti a další doprovodný program se soutěžemi. Samozřejmostí bude bohaté občerstvení, ať už v podobě pestré nabídky jídla či nápojů. Avšak dobrá a hodnotná kultura se nedá dělat bez toho, aby ji lidé navštívili a podpořili svou účastí. Zvládněme tedy popsanou formalitu na vstupu, a pak už si s přáteli dopřejme zasloužený den plný dobré zábavy. Začínáme od 13:00 hod., areál se otevírá od 12:00 hod. Jste srdečně zváni, těšíme se na vás.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK U CELOREPUBLIKOVÉ SÍTĚ TICKETSTREAM

I v celorepublikové síti Ticketstream jsou k dispozici vstupenky za akční cenu 450,- Kč (cena se bude zvyšovat). V ceně vstupenky je parkování ZDARMA. Veškeré info zde.PRODEJ A SLEVY VSTUPENEK NA MÍSTĚ

  • CENY VSTUPENEK NA MÍSTĚ: 500,- Kč
  • Děti do 125cm ZDARMA (v doprovodu rodičů)
  • Studenti a mládež do 17  sleva 50% – z ceny vstupenek na místě
  • ZTP a OZP vstup ZDARMA  (sponzoruje firma Fipila, s.r.o.)