Léto ve Vrchlabí 2018

Léto ve Vrchlabí 2018

1344
Sdílejte

Letní sezona již začíná, a proto bychom vás rádi pozvali do Vrchlabí. Podívejte se, co můžete o letních prázdninách podniknout ve Vrchlabí.

leto-ve-vrchlabi-2018Léto ve Vrchlabí 2018 [PDF, 1,5 MB]

V létě ve Vrchlabí se můžete těšit na:
na prohlídky vrchlabských památek s průvodcem, mezi které patří klášterní kostel sv. Augustina, chrám sv. Vavřince, zámek a kaple Černín-Morzinů. Chcete poznat Vrchlabí ještě víc? Pak můžete vyrazit Naučnou stezkou Vrchlabím, dále vyzkoušet některý z pěti nových Návštěvnických okruhů městem a nebo Hledačky s Gendorfem.
Za zábavou a něco se přiučit řemeslu se můžete vydat ke čtyřem historickým domkům, kde bude probíhat Řemeslnické léto. Jistě zajímavou stavbou ke zhlédnutí je KCEV Krtek – centrum environmentálního vzdělánívání, u kterého je překrásná klášterní zahrada s ovocným sadem a bylinkovými záhony.
Cyklus koncertů vážné hudby nazvaný Vrchlabské hudební léto se koná každou neděli v klášterním kostele sv. Augustina – barokní perle Vrchlabí.
Když léto, tak letní kino Tripsi, které letos kromě promítání filmů, chystá besedu pod širým nebem i dvě divadelní představení.
Za uměním vás zveme do Galerie „M“, nebo do jednoho z nejstarších roubených domů se sedmi štíty s minimuzeem, kde se můžete i občerstvit v malé kavárně.
Krkonošské cyklobusy zatím jezdí denní provoz, tak proč nevyrazit například i s kolem lanovkou z Herlíkovic na Žalý.
Návštěva Vrchlabí jistě stojí za to.