Koupaliště Flošna otevřeno do 20 hodin, bazén do 21, na své si...

Koupaliště Flošna otevřeno do 20 hodin, bazén do 21, na své si přijdou i nudisté

7000
Sdílejte

AQUACENTRUM ZDARMA ZA DOBRÉ VYSVĚDČENÍ

Na konci června se opět mohou děti do 10 let těšit na naši tradiční akci „Za dobré vysvědčení zdarma do Aquacentra“. Ty, které přinesou od pátku 30. 6. do neděle 2. 7. ukázat své vysvědčení, na kterém nebude horší známka než trojka, mají vstup do Aquacentra v těchto dnech zcela zdarma. Nutný je pouze doprovod rodičů, jak vyžaduje návštěvní řád.

Pokud bude jejich vysvědčení složené pouze ze samých jedniček, čeká je vedle vstupu zdarma navíc i dárek v podobě krásného plyšového delfínka.

S koncem školního roku ale také končí několik dlouhodobých akcí, které jste si v Aquacentru oblíbili.

V úterý 20. června bylo poslední Úterní dopoledne pro seniory s cvičením, které bylo již od podzimu velice oblíbené. V pondělí 26. června pak bude i poslední lekce Aqua aerobicu. Obě akce budou mít letní prázdninovou přestávku, ale na podzim se na ně můžete opět těšit.

Do pátku 30. června je také možné sbírat razítka na věrnostní akci Za dárkem do Aquacentra, která v našem areálu probíhá již od začátku dubna. Pátek 30. června je zároveň poslední den, kdy je možné vyplněnou sběratelskou kartu s 10ti razítky vyměnit za dárek.
Prázdninový provoz přinese ale také jednu zajímavou novinku. Po celou dobu prázdnin (červenec i srpen) bude sauna zdarma pro všechny návštěvníky Aquacentra, platit tedy budete pouze klasické vstupné do areálu. Sauna bude obsluhována personálem ze šaten a otevírací doba v sauně bude v červenci a srpnu od pondělí do pátku od 11 do 21 hodin a v sobotu, neděli a ve svátek od 11 do 20 hodin.

PLAVECKÝ BAZÉN KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN DO 21 HODIN

S ukončením tréninků vodního póla se prodlužuje otevření plaveckého bazénu pro veřejnost každý všední den až do 21 hodin, pouze pátky od 20 do 21 hodin jsou vyhrazeny nudistům. Může přijít každý, ale vstup je v tuto hodinu bez plavek. Víkendový provoz zůstává nezměněn a bazén je otevřen vždy od 10 do 20 hodin. Jedinou překážkou tak zůstává odstávka tepla v úterý 27.6., kvůli které bude bazén celý den uzavřen.

 

Ceník LETNÍ KOUPALIŠTĚ – 2017

Základní vstupné (čip / ostatní platby)

DOSPĚLÍ104,- Kč / 130,- Kč*
děti od 120 cm, studenti do 26 let, senioři nad 62 let, držitelé ZTP, ZTP/P64,- Kč / 90,- Kč*
DĚTI DO 120cmZDARMA
CENÍK VŠECH SLUŽEBvíce v ceníku (pdf)

LETNÍ ODSTÁVKY V PLAVECKÉM AREÁLU

Letos budou odstávky obou areálů pouhých 12 dní. Plavecký bazén 50m se veřejnosti uzavře v pondělí 17. července a opětovné zahájení provozu bude v sobotu 29. července. Aquacentrum v Městských lázních se pak uzavře po začátku školního roku, v pondělí 11. září, aby se znovu otevřelo v sobotu 23. září.

Provoz Slunné loučky u plaveckého bazénu nebude narušen během odstávek, pouze v případě odstávky plaveckého bazénu nebude možný vstup ze Slunné loučky do žádné části krytého areálu.

Odstávka krytého 50m bazénu bude od 17. do 28. července 2017, zahájení provozu je v plánu od 29. 7. 2017. Největší akcí naplánovanou na letní odstávku je výměna vzduchotechnické jednotky na ohřev vzduchu do bazénové haly. Předpokládané náklady by měly činit 520 tis. Kč bez DPH. Dále budou vymalovány veřejné prostory, bude provedena výměna nerezových krytů vpustí na dně bazénu, osvětlení v bazénové hale, filtrů, bude provedena kontrola jednotek vzduchotechniky, pískových filtrů včetně doplnění pískové náplně a vodního hospodářství, oprava obkladů, dlažeb a spárování, mytí prosklených stěn a bazénové vany a celkový úklid. Odstávka je stanovena jen na 12 dnů, neboť i v letních měsících si nachází krytý bazén své příznivce. Možnost koupání během odstávky bazénu bude v Aquacentru Městských lázní a na letním koupališti Flošna.

Uzavření Aquacentra v Městských lázních je plánováno od 11. září 2017, zahájení provozu od 23. 9. 2017. Na letošní termín je naplánováno malování veřejných prostor, kontrola a oprava tobogánu, výměna střešních oken na ubytovně, výměna podvodních světel v bazénu, výměna květinového aranžmá u vyústění tobogánu, kontrola vlnobití a ostatního zařízení. Restaurace a ostatní služby budou v provozu i během odstávky. Možnost plavání po tuto dobu bude na 50m bazénu, v případě pěkného počasí jistě i na letním koupališti Flošna.

koupaliste-flosna-hradec-kralove-2koupaliste-flosna-hradec-kralove-1koupaliste-flosna-hradec-kralove