Kapela TŘI SESTRY zahájí open air sezónu v Pardubickém pivovaru

Kapela TŘI SESTRY zahájí open air sezónu v Pardubickém pivovaru

1428
Sdílejte

Areál Pardubického pivovaru bude v pátek 26. května opět v obležení fanoušků kapely TŘI SESTRY. Hlavním zpěvákem této známé skupiny je Lou Fanánek Hagen, který se tradičně těší na první open air koncert. Ten proběhne právě v Pardubickém pivovaru. Pro návštěvníky je připraveno Čerstvé pivo z ležáckého sklepa.

Těšit se můžete na velkolepou pódiovou show a dvouhodinový koncert Tří sester, kde vám představí zcela nový play list, v němž Tři sestry vyměnili více než třetinu písní. V areále se rozezní písně z alb Na Kovárně to je nářez nebo Lihovka. Ale nebojte, o tradiční písně jako je Zelená, Mexiko, Život je takovej nebo Motlidba pro partu nepřijdete.

Areál pivovaru bude otevřen od 17 hodin. Koncert skupin začne v 18 hodin a konec celé akce nebude dříve než o půlnoci. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet.

V případě nepříznivého počasí bude část areálu zastřešena.

Vstupenky si nyní můžete zakoupit kdekoliv v síti Ticketstream, v prodejnách Pivovarka nebo na dalších předprodejních místech, které najdete na webu www.trisestrypardubice.cz.

Cena vstupenky v předprodeji je 300 Kč, na místě pak bude vstupenka za 350 Kč. Celou akci již po sedmé pořádá pardubická produkční agentura MÁŠA AGENCY.

tri-sestry-pardubice-2017