Innogy Winter Run – sobota 13.1. 2018 – Hradec Králové

Innogy Winter Run – sobota 13.1. 2018 – Hradec Králové

1626
Sdílejte

Také letos bude seriál innogy WINTER RUN zároveň Českým pohárem v zimním běhu pod záštitou Českého atletického svazu. Kromě certifikované trati 8 km, která bude součástí poháru, mohou běžci a běžkyně zvolit i poloviční vzdálenost.

Ti, kterým se bude v lednu hodit sundat nějaké to deko nabrané přes Vánoce, mají skvělou příležitost. Během ledna a února bude probíhat již čtvrtý ročník seriálu innogy WINTER RUN, zahrnující tratě v celkem šesti českých městech.

Seriál začne stejně jako předloni v Hradci Králové, kde se poběží 13. ledna a další závody následují v rychlém – týdenním – sledu.

Závody jsou jako stvořené pro “běžeckou turistiku” – konají se v centrech různým způsobem zajímavých měst nebo v jejich blízkosti. Běžci tak mohou s sebou vzít doprovod, který může sledovat závod nebo se zabavit jiným způsobem. Nutno dodat, že doprovod většinou zůstává podél trati a vytváří skvělou atmosféru pro stovky běžců na trati.

Start je vždy v pravé poledne, nehrozí tedy nijak drastické ranní vstávání a odpoledne přesto bude dost času na “neběžecké” zážitky. Co takhle si odpoledne po závodě užít pozdní oběd ve vybrané restauraci či dokonce wellness? Nebo dáte přednost kultuře?

Již pověstné jsou na těchto závodech krásné a netradiční medaile, povedené je i funkční tričko v designu innogy WINTER RUN a ladící s funkční čelenkou. V cíli pak na všechny čeká bohaté občerstvení, kdy na stolech nechybí ani čaj s rumem na zahřátí.

Více na http://winter-run.cz/zavod-info/hradec-kralove/propozice.html

innogy-winterrun-hradec-kralove