Hradecké sportovní – sobota 8. srpna 2020 – Hradec Králové

Hradecké sportovní – sobota 8. srpna 2020 – Hradec Králové

2241
Sdílejte

Hradecké sportovní hry jsou dlouhodobý všestranně prospěšný projekt, který na základě dlouholetých zkušeností vytváříme v Hradci Králové.  Hradecké sportovní hry se zaměřují na rozvoj sportovní činnosti. Rovněž usilujeme o zvýšení povědomí a budování dobrého jména východočeského regionu, města Hradec Králové a místního sportu.

Hradecké sportovní hry 2020 se skládají z organizace několika turnajů v různých sportovních disciplínách. Jednotlivé sporty jsou organizovány ve své „pouliční, městské“ variantě jako např. streetball, které jsou neotřelé a velice populární. Letos se nově můžete těšit na teqball a zajímavé individuální závody, které doplní loňský streetball, pouliční fotbal, pétanque, stolní fotbálek a hokejbal. Všechny disciplíny společně s dalšími aktivitami přístupnými veřejnosti a velkým dětským dnem přináší nový atraktivní projekt plný pohybu a sportu pro každého.

Postupně budeme přidávat i další sporty a aktivity. Akce tohoto typu v Hradci Králové chybí, proto jsme pro ni zvolili ideální a atraktivní prostředí hradecké náplavky, Smetanova nábřeží a náměstí 5. května, v centru města. Hradecké sportovní hry 2020 navazují na předešlé úspěšné ročníky této akce, která započala v roce 2018. Pravidelně se ji účastní více jak 2000 lidí.

PROGRAM 2020
Mobilní-hřiště.cz Hokejbal Cup

ALPA, a.s. Streetball Cup

Autocentrum BARTH Street Football Cup

Doktor Důlek 1on1 Footbal Cup
Rosengart Foosball Cup

Concept Teqball Cup

NAPOS Pétanque Cup

EXCELENT ADRENALIN STAGE

Další aktivity

FIRMSPORT.CZ Dětský den
Doprovodný program

After party v klubu NãPLAVKA

zdroj: hradeckesportovnihry.cz