Hledaný 52letý muž z Trutnovska, byl nalezen bez známek života v Adršpachu

Hledaný 52letý muž z Trutnovska, byl nalezen bez známek života v Adršpachu

4416
Sdílejte

Pohřešovaný Radovan Sikora byl nalezen v pátek krátce po poledni v obci Adršpach u skály bez známek života. Přivolaný koroner nezjistil podezřelé okolnosti a nařídil zdravotní pitvu. Další okolnosti jsou předmětem šetření.

Policisté v současné době pátrají po 52letém muži z Trutnovska, který odešel neznámo kam. Naposledy byl viděn v místě svého bydliště v obci Mladé Buky v neděli 14. dubna okolo osmé hodiny večer. Na policisty se nyní obrátili jeho příbuzní, protože o něho mají obavu. Důvod jeho odchodu však neznají. Mobilní telefon má muž nedostupný.

Pohřešovaný je štíhlé postavy, 160 cm vysoký, má krátké prošedivělé vlasy a nosí brýle. Na sobě má oblečeny pravděpodobně černé kalhoty, hnědé boty a černobílou bundu značky Adidas.

V současné době probíhá pátrací akce v okolí místa bydliště pohřešovaného, do které jsou také nasazeni psovodi se služebními psy. Pátrání bude probíhat i za podpory policejního vrtulníku.

Tímto žádáme širokou veřejnost o spolupráci při pátrání. Pokud jste muže viděli, prosím kontaktujte neprodleně linku 158. Děkujeme.