Historickými vlaky do Žamberka – sobota 18. září 2021

Historickými vlaky do Žamberka – sobota 18. září 2021

1965
Sdílejte

Cílová stanice: Den otevřených dveří v Muzeu starých strojů a technologií. Parní lokomotiva 555.0153 ‚Němka‘ na trase Česká Třebová – Doudleby nad Orlicí. Odjezd z nádraží v Letohradě v 10:35 a 16:15. Z nádraží v Žamberku bude zajištěna autobusová doprava do areálu muzea.

Muzeum starých strojů a technologií všechny zve na jízdy historickými vlaky do Žamberka. Pojede se parní lokomotivou 555.0153 – „Němka“ na této trase:
Česká Třebová 9:33 17:05
Dlouhá Třebová 9:40 16:59
Ústí nad Orlicí 10:01 16:53
Lanšperk 10:11 16:30
Dolní Dobrouč 10:16 16:24
Letohrad 10:35 16:15
Žamberk 12:30 15:51
Litice nad Orlicí 12:43 13:56
Potštejn 12:51 13:38
Doudleby nad Orlicí 13:00 13:30 .
Také se budete moci svést vlakem v čele s motorovou lokomotivou T478.1 „Zamračená“na této trase:
Litomyšl 8:30 18:38
Vysoké Mýto město 9:04 18:08
Vysoké Mýto 9:08 18:04
Choceň 9:32 17:53
Borohrádek 9:51 17:16
Týniště nad Orlicí 10:10 17:08
Kostelec nad Orlicí 10:24 16:33
Doudleby nad Orlicí 10:26 16:30
Potštejn 10:40 16:23
Žamberk 10:57 16:00
Z nádraží Žamberk bude zajištěna autobusová doprava do areálu Muzea starých strojů.