Fyzické napadení v Trutnově u Máje. Zraněný je ve velmi vážném...

Fyzické napadení v Trutnově u Máje. Zraněný je ve velmi vážném zdravotním stavu. Agresor ve vazbě, hrozí mu trest od 2 do 8 let

8532
Sdílejte

Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování  Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje si v těchto dnech od trutnovských kolegů převzali závažný případ násilného charakteru.
Případ fyzického napadení, který trutnovští policisté krátce po činu objasnili, se stal v neděli 17. února 2019 v časných ranních hodinách před jedním ze zábavních podniků v Trutnově u obchodního domu Máj. Sedmatřicetiletý muž měl na ulici fyzicky napadnout 44 letého muže, který skončil v nemocnici, kde zůstal ve velmi vážném zdravotním stavu hospitalizován. Trutnovským kriminalistům se podařilo podezřelého o několik hodin později zadržet. Po provedeném výslechu a prvotních úkonech jej policejní komisař obvinil z trestných činů ublížení na zdraví a z výtržnictví. Muž není policistům neznámý, již v minulosti byl za obdobné jednání odsouzen. Soud vyhověl návrhu a poslal obviněného do vazby. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody od 2 do 8 let.

por. Mgr. Lenka Burýšková
Dne 21. 2. 2019 ve 13:50