FRIENDS FEST – přátelský festival plný Ameriky – sobota 14. srpna 2021...

FRIENDS FEST – přátelský festival plný Ameriky – sobota 14. srpna 2021 – Pardubice

2921
Sdílejte

Jestli Vás baví cokoli z toho, přijďte si to opět užít v sobotu 14. srpna 2021 na dostihové závodiště v Pardubicích. Právě tam se bude konat den plný Ameriky, 6. ročník úspěšného multižánrového festivalu FRIENDS FEST.

Na východ Čech dorazí divoký západ. V aréně proběhnou všechny disciplíny pravého rodea, na scéně westernové ukázky a v areálu se budou tyčit indiánská tee-pee. Jestli Vás baví cokoli z toho, přijďte si to opět užít 14. srpna na dostihové závodiště v Pardubicích. Právě tam se bude konat den plný Ameriky, 6. ročník úspěšného multižánrového festivalu FRIENDS FEST.

Na východ Čech dorazí divoký západ. V aréně proběhnou všechny disciplíny pravého rodea, na scéně westernové ukázky a v areálu se budou tyčit indiánská tee-pee. Fantastická budou představení stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů. Srdce se rozbuší milovníkům rock´n ´rollu i amerického country.

Fantastická budou představení stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů, ale i prvního čistě elektrického SUV FORD MUSTANG MACH-E. V aréně proběhnou všechny disciplíny skutečného rodea a turnaj v koňském pólu. V areálu se budou tyčit indiánská tee-pee a jim v dohledu Václav Vydra se svojí 7. KAVALÉRIÍ GENERÁLA CUSTERA.

Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Pověstnou třešničkou bude nejznámější tank druhé světové války M4 Sherman. Na festival dorazí i američtí dragouni a jednotka Armády České republiky. Festival opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Timbersports. K vidění budou ukázky amerických sportů, rytmická taneční a bubenická vystoupení, oku lahodící stylové módní přehlídky a tradiční závod v pojídání chilli.

Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z americké gastronomie. Pokud nebudete mít hlídání pro děti? Vezměte je s sebou! Pro ně bude velký dětský den s mnoha soutěžemi a atrakcemi. Vyvrcholením programu bude hudební vystoupení KATARÍNY KNECHTOVÉ a skupiny Ondřeje Hejmy ŽLUTÝ PES. 

Vzhledem k vládním opatřením a k faktu, že děti do 120 cm budou mít vstup i letos zdarma, zřejmě půjde do předprodeje omezený počet vstupenek. Pokud tedy na festivalu chcete být, neváhejte dlouho! Vstupenky zakoupíte v předprodeji za zvýhodněnou cenu 300 Kč.

Burgery, hot dogy a mnoho dalších chuťovek v podání různých kuchařů v rámci novinky letošního ročníku – Street Food Festivalu!

Nebude chybět spanilá jízda, přehlídka automobilů, rodeo aréna, western show a mnoho dalšího.

Přijďte 14. srpna na pardubické dostihové závodiště a domů si odneste kus Ameriky! Lákavé, velkolepé a inspirující. Program a více na www.friendsfest.cz.
 

VSTUPENKY můžete zakoupit zde