Food Art Festival – sobota 27. května 2023 – Nové Město nad...

Food Art Festival – sobota 27. května 2023 – Nové Město nad Metují

2571
Sdílejte

Datum 27. května si zapište do diáře! Po dlouhé odmlce se nám do Nového Města nad Metují opět vrací Food Art Festival na novoměstském zámku a v jeho zahradách!

Nezapomenutelná atmosféra spojením jídla a umění v krásných prostorách novoměstského zámku, spousta hostů z řad gastronomie, pivovarnictví a spoustu dalšího. Můžete se těšit na GASTRO SHOW v podání zástupců bidfood, bonduelle, banquet a samozřejmě Markétu Hrubešovou herečku a hlavně vášnivou kuchařku a moderátorka se zápalem pro vaření a psaní kuchařek!

Připravili jsme si pohoštění pro každého, můžete se těšit na zástupce africké, mexické, asijské a samozřejmě i české kuchyně a to hned v několika variacích. Nebude chybět ani zastoupení pro pivaře s největším počtem stanovišť od Rodinný pivovar Rampušák a s tím samozřejmě i spojené vaření z piva.

Určitě si nenechte ujít ani hmyz a to hned u dvou stanovišť ochutnat svoje speciality Vám určitě dají jak autoři knížky HMYZ NA TALÍŘI tak vamberečtí WormUP.

O snoubení nápojů s jídlem se letos postarají jen pivovary, ale také zástupci firmy STOCK. A kdyby to bylo přece jen málo tak vám můžeme prozradit že se můžete těšit na chill out zonu s DJ a o výborné burgery se postará Chilli Táta se svým super velkým food truckem.