Festival sladkostí a zmrzliny – sobota 30. července 2022 – OC Futurum...

Festival sladkostí a zmrzliny – sobota 30. července 2022 – OC Futurum Hradec Králové

3165
Sdílejte

Mlsání. Dobrůtky. Sladkosti. Dezerty. A spousta dalších laskomin k tomu! Již podruhé se před Futurem uskuteční Festival sladkostí a zmrzliny.

V sobotu 30. července bude prostranství před centrem od 10:00 do 19:00 patřit cukrárnám, pekárnám, palačinkárnám, kavárnám a mnohým dalším stánkům se sladkou nabídkou.

Doprovodný program nabídne například loutková představení, malování na obličej nebo žonglérské workshopy. Dále se můžete těšit na tematické soutěže, edukační EKO stanoviště, stánek s dětskými knihami Svět v bezpečí a další program pro celou rodinu.

Ochutnat bude možné od těchto cukráren, pekáren a kaváren: Nos Macarons Boutique, Makronky Malý princ, Le waff, Máslové sušenky, Nejen RAW zákusky, Palačinkový stánek, GULE food truck, Krkonošské bobky, La Familia Anastasia Kornishina, JUICEE, Kunětická zmrzka, Ice’n’Go, Kaznějovské zmrzlinářství, Royal Rolls, Rolovaná zmrzlina, Točená Tatra, Hollandia, Kerská limonáda, vína Gorghi Tondi, Pepe Coffee, Starbucks, Babiččiny sirupy, Chilli táta, rolovanou zmrzlinu a nanuky od Petra Mašáta nebo Marmelády z Ráje.

Vstupné je pro všechny návštěvníky včetně pejsků zdarma!