Do ZOO Dvůr Králové jen za 10 Kč! Odměna za pololetní vysvědčení...

Do ZOO Dvůr Králové jen za 10 Kč! Odměna za pololetní vysvědčení a jarní prázdniny

2986
Sdílejte

Školáci i studenti mají za sebou první pololetí školního roku 2016/2017 a zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem si pro ně na pololetní a jarní prázdniny připravila hned několik odměn.

V období od 31. ledna do 5. února mají děti, které si s sebou do zoo přinesou vysvědčení, kde nebudou horší známky než jedničky a dvojky, vstup za symbolických deset korun. A to není vše. V Restaurantu Lemur si za pěkné vysvědčení mohou pochutnat na sladké pochoutce rovněž za 10 Kč.

Na konec školního pololetí navazují jarní prázdniny. Každou středu a pátek od 6. února do 19. března se můžete těšit na komentované prohlídky po zahradě. A pokud do zoo zamíříte rovnou ze sjezdovky, určitě si uschovejte ski pasy. Po předložení permanentky Ski resortu Černá Hora-Pec či karet Harrachov Card a Rokytnice Card vás u pokladny po celou zimu čeká příjemná sleva na vstupné pro dospělého i pro dítě.
Navíc jsou pro vás po celou dobu jarních prázdnin připraveny pátrací kvízy, kterými si můžete zpestřit procházku po zimní zoo. Kvízy jsou k vyzvednutí zdarma na hlavní pokladně a vyhodnocení odpovědí najdete v Galerii Zdeňka Buriana.

Sraz pro účastníky komentovaných prohlídek bude během jarních prázdnin vždy ve středu a pátek před 13. hodinou u hlavní pokladny.  Průvodce je vám k dispozici v rámci ceny vstupného.

Zdroj + foto ZOO DKNL – www.zoodvurkralove.cz

odmena-za-vysvedceni-zoo-dknl