Divoký večírek mladíka v Pardubicích. Skončil s holým zadkem.

Divoký večírek mladíka v Pardubicích. Skončil s holým zadkem.

1873
Sdílejte

Pořádně divoký víkend měl devětadvacetiletý mladík, který celým Pardubicím předvedl svůj holý zadek. Stačilo, aby si dal „do trumpety“ poněkud víc, než bylo zdrávo.

Strážníky přivolali chodci, kteří nebyli na holý zadek devětadvacetiletého násosky zvědaví ani za mák. Opilec se válel za bílého dne v ulici Na Drážce. „Hlídka muže probudila, ztotožnila a nařídila mu, aby se oblékl. Jelikož muži kolovalo v těle 2,26 promile, byl převezen na záchytku, kde se prospal do střízlivosti,“ doplnila mluvčí pardubických strážníků Lucie Klementová.

Přesto se ovšem ukázalo, že polonahý spáč není zdaleka tím nejopilejším člověkem, s nímž se pardubičtí strážníci v uplynulých dnech potkali.

Pomyslné zlato totiž patří cyklistovi, který se opil natolik, že na kole nejen nedokázal jet, ale nezvládal ho ani vést a pořád se válel po zemi. Rady přivolané hlídky strážníků, aby se přesunul na chodník, muže (35) rozzuřily natolik, že začal na strážníky najíždět a sprostě jim u toho nadával.

Strážníci tak nakonec museli použít chvaty. A následně zjistili, že cyklistovu agresivitu pohánělu 3,42 promile alkoholu. I tento opilec tak skončil na záchytce.

Zdroj: tn.cz

pardubice-mladik