Den otevřených dveří v Jánských lázních – pátek 24. května 2019

Den otevřených dveří v Jánských lázních – pátek 24. května 2019

2308
Sdílejte

V pátek 24. 5. se otevřou na celý den dveře svých lázeňských domů v Jánských lázních.

Máte možnost nahlédnout do všech zákoutí lázní v srdci Krkonoš a prožít v nich celý den, vyzkoušet nejmodernější rehabilitační přístroje, nasbírat razítka během prohlídky a vyměnit je za vyhlášený lázeňský guláš a malé pivo v Kolonádě. Shlédnout představení opery Prodaná nevěsta a poslechnout si živou hudbu na kolonádě. Taková příležitost se už 24. května nabízí v Janských Lázních, kdy pro vás od 10 do 18 hodin otevřeme dveře do lázeňských domů dospělé i dětské léčebny, umožníme vám objevit kouzlo jednotlivých léčebných provozů, zažít vybrané lázeňské procedury (plavky, prosím, sebou) a užít si zábavu v doprovodném programu pro děti i dospělé. Od 16 hodin se budete moci v lázeňské Kolonádě zeptat ředitele lázní a primářů obou léčeben na všechno, co vás zajímá.

V případě příjezdu autem využijte silnici Krkonošská vedoucí k centrálnímu parkovišti u dolní stanice lanovky Černohorský Express viz mapka níže. Od centrálního parkoviště sejdete dolů do centra města příjemnou desetiminutovou procházkou.
Výchozí bod prohlídky naleznete u recepce v budově Janský Dvůr v centru lázní (Náměstí Svobody 38, GPS: 50.6312289N, 15.7820592E).