6. ročník náchodského Pivobraní – sobota 15. července – Masarykovo náměstí Náchod

6. ročník náchodského Pivobraní – sobota 15. července – Masarykovo náměstí Náchod

1740
Sdílejte

Dovolujeme si vás pozvat na 6. ročník náchodského Pivobraní. Vedle hudebního programu a prezentace pivovarů návštěvníky čeká stolní fotbálek v životní velikosti, dobré jídlo a hlavně skvělá atmosféra. Vezměte rodinu, sousedy, tetky a strýce a přijďte.

Pivobraní 2017 je největší událostí letních prázdnin v Náchodě a vypukne v sobotu 15. července. Začne na Masarykově náměstí v pravé poledne a užijí si ji všechny generace. Své pípy roztočí v dosavadní historii Pivobraní nejvyšší počet pivovarů – celkem osmnáct!

Prezentovat pivní moky nabízet je Vám všem, budou pivovary tradiční i v našich končinách nepříliš známé. Na výběr budou vrchlabská piva Hendrych a Krkonošský Medvěd, pivo horalů Trautenberk, zastoupení zde bude mít trutnovský Krakonoš, dalšími účastníky budou Radegast, Lobkowicz, Rychtář a Klášter, chybět nebude Velkopopovický Kozel, tradičními hosty budou výčepní z královédvorského Tambora, ze Svijan a pivovaru Nová Paka. Mezi nováčky se hlásí minipivovary Létající chroust a Lounský žejdlík, z velké dálky dorazí pivovar Sedlčanský Krčín, přijede také neustále experimentující pivovar Raven z Plzně a samozřejmě i domácí Primátor.
O hudební dění, které odstartuje ve 13 hodin, se tentokrát postarají kapely UDG, Komunál, Vaťák (Kabát revival), Bohadlo Band, Sunday Jam a Pink Floyd revival. Hvězdami Pivobraní budou herečka a zpěvačka Barbora Poláková, která vzhledem k mateřským povinnostem výrazně omezila koncertní činnost a do seznamu letošních pouhých deseti vystoupení zařadila exkluzivně i Náchod, a Michal Hrůza s kapelou, který letos slaví dvacet let své profesionální kariéry. Připraven bude také turnaj ve fotbálku v životní velikosti, dočasné tetování, ale i velká fun zóna s aktivitami, které si užijí všichni od nejmenších po nejstarší návštěvníky.
pivobraní-15-7-2017-nachod-masarykovo-namesti-plakat

pivobraní-15-7-2017-nachod-masarykovo-namesti