5.12. – Čertovská zábava na Pernštýnském náměstí v Pardubicích

5.12. – Čertovská zábava na Pernštýnském náměstí v Pardubicích

3627
Sdílejte

V pondělí 5. prosince od 16:30 do 18:30 hodin se na Pernštýnském náměstí v Pardubicích sejdou bytosti z nebe i pekla. Historické centrum města Pardubic patří v tento den čertům již po několik let. Letos ale bude všechno trochu jinak…

Kdo nechce čerta domů, ale potřebuje zažít trochu pekelné atmosféry, nechť navštíví Zelenobranské čertoviny! V 16:30 přijede na Pernštýnské náměstí sám Lucifer ve svém kočáře. Bude sedět na pekelném trůně a topit pod opravdovým kotlem. Další čerti se začnou za pekelného dýmu a zvuku rojit přímo z morového sloupu. Oheň, hluk a pekelnou show pak ale zastaví vločky promítané na radnici města spolu s anděly, kteří slétají z nebe.
Jsou připraveny 4 stupně pekla – v každém bude Mikuláš, čert a anděl s nadílkou. Děti si můžou zasoutěžit přímo s čerty nebo si od andílků nechat nadělit peříčka, která mají moc nad silami pekla. Bude to podívaná a silný zážitek.

Akci pro všechny hodné i trochu zlobivé děti pořádá Kulturní centrum Pardubice za finanční podpory statutárního města Pardubice.

certovska-zabava-pardubice