11.9. – Hradec Králové – Hnízdo snů otevírá

11.9. – Hradec Králové – Hnízdo snů otevírá

2411
Sdílejte

Nekuřácká restaurace – Přívětivé ubytování – Zajímavá zábava – Hnízdo snů otevírá tak dorazte! Úzká 208, Hradec Králové

hnizdo-snu

Více zde: http://www.hnizdosnu.cz/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz


otviracka-hnizdo-snu-hradec-kralove
Další akce můžete sledovat a hlásit se i zde na Facebooku na: https://www.facebook.com/hnizdosnu/events a lze se přihlásit i k odběru akcí.

Celkový program v pátek 11.9.2015:

17:00 otevíráme – správný čas na večeři či něco dobrého

19:30 Adam Kadmon – Přednes Adama Kadmona si určitě nechcete nechat ujít. Básně, ať už vlastní, či převzaté, umí pobavit, rozesmutnět i dohnat k zamyšlení. Stejně tak úryvky z jeho knížek se určitě setkají s pozitivní odezvou a my věříme, že si tohle vystoupení opravdu užijete.

20:30 Homo Sapiens Meditans – Písničky z dílny jednoho upřímného dredatého umělce, Tomáše Roštěnského, které vás osloví a chytí za duši. Protože každý z nás by chtěl žít v takovém světě, o kterém Rošťák zpívá.

21:30 GOJI – Jen málo lidí z Hradce a okolí ještě nezaslechlo o nové místní kapele, která za poslední necelé dva roky získala stovky fanoušků a obdivovatelů. GOJI hrajou vlastní písně z díly Barbory Petříčkové, kterou doprovází jedni z nejlepších muzikantů v okolí. Minimálně nejstřapatějších.

Časy jsou orientační a mohou být přizpůsobeny zájmu posluchačů

Vstupné 100 Kč (80 Kč řádné vstupné + 20 Kč pro nově vznikající nadační fond Strom snů, o kterém v průběhu večera určitě uslyšíte)

Vstupenky se kupují na místě.

hnizdo-snu-otvirackovy-listek