Světové chutě na jednom místě!
Skutečný festival chutí zavítá do Hradce Králové na náplavku a okolí náměstí 5. května v sobotu 6. května přiveze s sebou nejen skvělé jídlo a pití, ale také bohatý kulturní program, který uspokojí všechny generace.
Můžete se těšit na hudební vystoupení, módní přehlídku Miss České republiky, představení projektu Dortem proti rakovině, soutěže o ceny, dětské atrakce a mnohem více.
Zábava je připravená jak pro velké tak i malé návštěvníky. Pro ty malé jsou přichystány zábavné atrakce v podobě skákacího hradu, malování na obličej, dílniček a mnoho dalšího. O zábavu se kromě atrakcí, postará i divadélko Míši Dolinové a Petra Baťky.
Velcí návštěvníci si přijdou na své díky bohaté škále mezinárodní, ale i domácí kuchyně a skvělému pití, módní přehlídce krásek ze soutěže Miss Česká republika a samozřejmě také skvělým koncertům kapel Skutečné ligy – Madam Royal a Wotazník. Během festivalu vystoupí též Julián Záhorovský, Duo Kristalin, dívčí kapela Red Zone a kapela Znitra.
Tradiční slavnosti vína a burčáku na Kuksu se uskuteční v sobotu 13. září 2025 od…
Už po dvanácté víkend plný tradic, zábavy, s vývojem průmyslu, oborů a bezpečnosti státu, tentokrát…
Tradiční svátek sklizně s programem pro celou rodinu, zvířaty a ukázkou zemědělské techniky. Letos proběhne…
Jediný den – ale zážitek pro celou rodinu!! Přijďte oslavit výročí města na nezapomenutelný festival!…
středa 3. září 17:30 - start balonů z Hradce Králové – společný start z louky…
Zveme Vás na další ročník oblíbené osvětové akce složek integrovaného záchranného systému, který se koná…