Výtržník na Trutnovsku obtěžoval ženy, skončil ve vazbě

Výtržník na Trutnovsku obtěžoval ženy, skončil ve vazbě

2513
Sdílejte

Z přečinu výtržnictví obvinil policejní komisař čtyřiadvacetiletého cizince, proti kterému zahájil ve čtvrtek 2. května trestní stíhání.

Obviněný muž měl na přelomu dubna a května letošního roku v Nové Pace a následně i v obci Hostinné náhodně na veřejném místě oslovit dvě ženy, kterým poté opakovaně nabízel pohlavní styk. V prvním případě, poté co jej dívka odmítla, ji při odchodu “plácnul“ přes zadek. Obdobě proběhla i druhá událost. Oslovená žena jej opět odmítla. Při odchodu ji však měl zezadu chytit za boky a sáhnout do intimních partií. Žena ho odstrčila a z místa utekla. V obou případech po razantním odmítnutí muž dále v obtěžování nepokračoval, ale ve svém protiprávním jednání pokračoval tím způsobem, že v ústraní na veřejném místě masturboval.

Policistům se výtržníka podařilo zadržet za nedlouho po druhém incidentu a v současně době je již stíhán ve vazbě. Rozhodl o tom soudce Okresního soudu v Trutnově, který akceptoval návrh státního zástupce. Nutno dodat, že cizinec byl již v minulosti pravomocně odsouzen právě za výtržnictví, když na veřejném místě fyzicky a verbálně napadl jinou osobu.
V případě odsouzení mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.
zdroj: PČR