V Jičínské nemocnici nechali seniora (90) přes noc v sanitce: Řidič byl...

V Jičínské nemocnici nechali seniora (90) přes noc v sanitce: Řidič byl takový primitiv, ani se mi neomluvil

1844
Sdílejte

Má za sebou hrůzný zážitek, vypráví o něm ale s úsměvem. Devadesátiletý Vladimír z Jičína uvízl přes noc zamčený v garáži v sanitce. Řidič ho tam zapomněl zřejmě v rozčilení a spěchu způsobeném tím, že se senior zdržel na vyšetření.

„Já to prostě přijal, že jsem tam byl zavřenej. Přes tu noc jsem to tam nějak vydržel. Možná, že tam šlo rozsvítit, on mi předtím pustil topení, tak to aspoň bylo dobré,“ řekl pan Vladimír televizi Prima.

Toho osudný den vezl řidič sanitky na vyšetření, které se ale velmi protáhlo. „On ten řidič už byl takový podrážděný, to jsem viděl. On nepočítal, že tam tak dlouho bude trčet,“ vzpomíná stařeček.

Řidič zřejmě velmi spěchal a na svého pasažéra v rozčilení nejspíš zapomněl. Místo domů ho odvezl do nemocničních garáží. „Zabouchl a odešel. Já jsem celkem takový klidný. Nebyl jsem ani rozrušený. Vzal jsem berlu, co mám, a asi půl hodinku jsem klepal na okno,“ vyprávěl.

Potmě pak hledal, čím se přikrýt a jak uložit. „Čůrat jsem chodil vedle řidiče na to místo, protože už jsem starý a bylo chladno,“ smál se senior.

Řidič si své pochybení vůbec neuvědomil a s vozem ráno znovu vyrazil. „Druhý den ráno se mnou vyjel, to si nepamatuju, a zastavil až u podjezdu u interny, kde vůz začal vyprazdňovat,“ vysvětlil pan Vladimír. Řidič se mu vůbec neomluvil. „Já jsem mu pak ani nenadával. Byl to takovej vyloženě primitivnější člověk,“ dodal. Omluvila se však nemocnice, která zapomnětlivého řidiče navíc propustila. Stalo se mu to totiž už podruhé.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/378321/seniora-90-nechali-pres-noc-v-sanitce-ridic-byl-takovy-primitiv-ani-se-mi-neomluvil.html

sanita-jicinska-nemocnice-1 sanita-jicinska-nemocnice