Tragická nehoda v Trutnově. Po čelním nárazu dvou aut, jeden z řidičů...

Tragická nehoda v Trutnově. Po čelním nárazu dvou aut, jeden z řidičů zemřel

9899
Sdílejte

V Trutnově se dnes, ve středu 20. února krátce před 18. hodinou čelně srazila dodávka a osobní auto. Na místě zasahoval také záchranářský vrtulník. Řidič osobního vozu bohužel na místě zemřel.

Zasahovali jsme u dopravní nehody, při které se zranili dva muži. V jednom případě se bohužel jednalo o zranění smrtelné. V druhém případě se jednalo o lehké zranění, dotyčný byl po ošetření transportovaný do nemocnice v Trutnově,“ sdělil mluvčí záchranářů Ivo Novák.

Nehoda se stala nedaleko kruhového objezdu na křižovatce Krkonošská, Obchodní a Skřivánčí ulice. Dle informací od hasičů se jednalo se o čelní střet osobního auta a dodávky. V každém z vozidel cestoval jen řidič. Po střetu přijeli na místo hasiči z Trutnova a vyprostili řidiče osobního auta a resuscitovali jej. Muž ale přes veškerou snahu zemřel. 

Na místo letěl také záchranářský vrtulník. Silnice byla uzavřená až do deváté hodiny večer, objízdná trasa vede kolem obchodního centra.

Muž ročník 1954 ale přes veškerou snahu zemřel. Při řízení ze zatím neznámých příčin přejel dvojitou plnou čáru do protisměru, prvnímu autu urazil boční zrcátko a do dalšího narazil.