Srážka tří vozidel na Královéhradecku skončila jedním lehkým zraněním a škodou za...

Srážka tří vozidel na Královéhradecku skončila jedním lehkým zraněním a škodou za 1,5 milionu korun

1534
Sdílejte

Ve čtvrtek 5. 11. krátce před 14. hodinou se na křižovatce silnic I/11 a Roudnice – Dobřenice stala dopravní nehoda tří vozidel. Řidič nákladního vozidla Iveco Daily jedoucí od Roudnice na Dobřenice při přejíždění hlavní silnice zřejmě nedal přednost právě projíždějícímu obytnému vozidlu Autocaravans, které jelo od Prahy na Hradec Králové a srazili se.nehoda-srazka-tri-vozidel-hradecko-2 nehoda-srazka-tri-vozidel-hradecko-1 nehoda-srazka-tri-vozidel-hradecko

Obytné auto bylo nárazem odhozeno na pravou krajnici, kde poškodilo osobní vozidlo KIA Sorento, které stálo na vedlejší silnici od Dobřenic a dávalo přednost. Při nehodě došlo ke zranění spolujezdkyně z obytného auta. Ostatní účastníci vyvázli bez zranění.

Policisté u všech řidičů vyloučili dechovou zkouškou požití alkoholu. Škodu odhadli na Autocaravanu 1 milion, Ivecu 100 tisíc a na Kie 60 tisíc korun. Na zábradlí mostku a na dopravní značce, které bylo při nehodě poškozeno, vznikla škoda 20 tisíc korun. Přesnou příčinu dopravní nehody vyšetřují hradečtí policisté.

por. Iva Kormošová
Policie ČR