Ranní hromadná dopravní nehoda mezi Hlinskem a Svitavami u Oldříše

Ranní hromadná dopravní nehoda mezi Hlinskem a Svitavami u Oldříše

2938
Sdílejte

Silnice 1/34 mezi Hlinskem a Svitavami u Oldříše byla ve čtvrtek 4. ledna časně ráno uzavřena kvůli nehodě. Dva kamiony skončily na boku a osobní automobil s dodávkou v příkopu.
Hasiči byli přivoláni k nehodě v 5.13 hodin. Dvě osoby z osobního auta utrpěly lehčí zranění. Jeden kamion převážel zásilky a dalším kamionem byla cisterna, která převážela 23 tun karbonu. Hasiči zajistili vozidla proti požáru a zamezili úniku provozních náplní. Na místo byla přivolána těžká technika specializované firmy k vyproštění převrácených kamionů. Po osmé hodině ranní byla silnice částečně zprůjezdněna. V 8.45 hodin byla nehoda vyšetřena policisty a hasiči začali s nakládáním havarovaného osobního automobilu na vozidlo odtahové služby. Dále hasiči pomocí motorových pil odstranili strom od kol kamionu, aby mohl být kamion následně vyproštěn. Náklad z kamionů musí být postupně přeložen. Jakmile tomu tak bude, hasiči opět budou asistovat při jejich samotném vyproštění se specializovanou technikou.

zdroj: HZS

hromadna-nehoda-oldris-8hromadna-nehoda-oldris-7hromadna-nehoda-oldris-6hromadna-nehoda-oldris-5hromadna-nehoda-oldris-4hromadna-nehoda-oldris-3hromadna-nehoda-oldris-2hromadna-nehoda-oldris-1hromadna-nehoda-oldris