Prosíme o sdílení – Policie ČR hledá 51letou Kláru Mazačovou z Jetřichova

Prosíme o sdílení – Policie ČR hledá 51letou Kláru Mazačovou z Jetřichova

7003
Sdílejte

Broumovsko, Královéhradecko – Policie ČR se obrací na veřejnost, zda někdo neví, kde se nachází již rok a půl pohřešovaná 51letá Klára Mazačová z Jetřichova na Broumovsku. Přes veškeré dosavadní pátrání se ji dosud nepodařilo najít. Fotografii a podrobné údaje najdete zde, další informace pak níže, pod odkazem:

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=14100113170505

Žena byla naposledy viděna v prosinci 2015, kdy ji z jejího bydliště v Jetřichově na Broumovsku vezl její příbuzný do Broumova. Odtud měla pokračovat hromadnou dopravou do Prahy s jednodenní zastávkou v Hradci Králové. Od této doby o ní nejsou žádné zprávy, není ani potvrzeno, zda se zastavila v Hradci Králové, nebo jestli dorazila do svého cíle v Praze. Žena by se mohla pohybovat ve společnosti bezdomovců, nebo uživatelů omamných látek. Pravděpodobně vypadá starší než na fotografii, vlasy bude mít zřejmě neupravené, možná prošedivělé nebo šedivé, zanedbaný zevnějšek.

Informace je možno sdělit na linku 158, nebo přímo na kriminální policii v Náchodě, skupinu pátrání, tel. 974 534 336. Za veškerou pomoc děkujeme.

por. Mgr. Eva Prachařová
komisař