Pomůžete poslednímu velkému Reggae festivalu rozkvést?

Pomůžete poslednímu velkému Reggae festivalu rozkvést?

1929
Sdílejte

Město Hořice žije nejenom trubičkami, motoristickými závody nebo kamenickou kulturou, ale také kulturou hudební. Konkrétně pak i nekomerčním, dobrovolnickým festivalem hořického kulturního spolku Prove s již patnáctiletou tradicí, na který jezdí každý rok velké množství lidí z celé České republiky, ale i ze zahraničí! . Letos se pak spolek Prove dostal jako jeden z mnoha uchazečů do úzkého výběru projektu nadace Vodafone „V pohybu“, který mu s trochou štěstí (a podporou široké veřejnosti) pomůže tento festival nechat rozkvést do krásy.
Jde o festival Cultural Reggae Vibez, který funguje s podporou města Hořice a který se odehrává tradičně v červnu v malebném prostředí vzdáleného Lomu U sv. Josefa. V letošním roce se pak pořadatelé tohoto festivalu, kteří jsou až na jednu výjimku všichni rodáky z Hořic, rozhodli nechat tento již dospělý festival rozkvést do krásy. A to především zakomponováním množství zajímavých workshopů (kamenický, malířský, bubenický, řezbářský a další), divadel a dalších příjemných aktivit i pro rodiny s dětmi. Chceme festival co nejvíce otevřít široké veřejnosti a proto bude vstup na sobotní odpoledne dobrovolný.
Toho chce spolek Prove dosáhnout i díky projektu nadace Vodafone „V pohybu“. Smyslem tohoto projektu je podpořit různé neziskové organizace, skupiny a i jednotlivce, aby získali podporu veřejnosti na svojí činnost na internetovém serveru Hit Hit. Zde ruzní lidé podporují dle svých možností zajímavé projekty, které se zde prezentují. Nadace Vodafone pak spolku Prove v případě úspěchu získanou podporu zdvojnásobí, což už opravdu stojí za to!Proto tento spolek potřebuje podporu i Vás, lidí, kterým není kulturní dění okolo nás lhostejné. Každý z nás se může podívat na Facebook Cultural Reggae Vibez nebo na www.culturalreggaevibez.cz, či přímo na stránku www.hithit.cz, kde bude spolek Prove až do konce měsíce dubna soutěží o vaši přízeň a podporu a kde naleznete i podrobnější informace. Zapojte se tak i vy do rozkvětu tohoto tradičního, nekomerčního a dobrovolnického festivalu a staňte se tak jedním z lidí, kteří se na něm podílí.

HIHIT naleznete na této adrese https://www.hithit.com/cs/project/3478/rozkvet-jednoho-z-poslednich-velkych-reggae-festivalu-v-cr

V roce 2017 začíná festival ve čtvrtek 22. června v 18 hodin warm-upem na soundsystem stagi. Hlavní stage se rozjede v pátek 23. 6. a předprodej vstupenek probíhá do 21.června na www.goout.cz. Držitelé platných průkazů ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE mohou při online nákupu na www.goout.cz využít studentskou slevu 10%. Děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstupné zdarma.

cultural-reggae-vibez-horicecultural-reggae-vibez-horice-1cultural-reggae-vibez-horice-hithitcultural-reggae-vibez-horice-mapa-sveta