Policisté žadají o pomoc! Kdo viděl pád ženy ze schodů autobusu?

Policisté žadají o pomoc! Kdo viděl pád ženy ze schodů autobusu?

4613
Sdílejte

Policisté z dopravního inspektorátu v Náchodě se obracejí na cestující, kteří jeli minulý týden ve středu 3. října 2018 v odpoledních hodinách mezi 16. a 17.00 hodinou žlutým autobusem linkové dopravy ve směru od Jaroměře na Náchod. Tento autobus  přibližně v 16.45 zastavil v Náchodě, Staré Město. Řidič autobusu prý z důvodu spěchu nezajel do zálivu zastávky, ale zastavil v průběžném pruhu před zastávkou. Lidé proto vystupovali otevřenými bočními dveřmi do vozovky. V době, kdy z autobusu  vystupovala žena středního věku, se řidič z neznámého důvodu rozjel a žena upadla na silnici.

K objektivnímu vyšetření příčiny a všech okolností nehody nyní policisté potřebují získat svědectví dalších cestujících z tohoto autobusu či jiných osob, které se vyskytovaly na místě události a mohou k ní podat vysvětlení.

Níže na fotografiích je zachyceno místo, kde k nehodě došlo. Tyto informace prosím sdělte telefonicky na číslo stále služby dopravních nehod 974 534 254. Za veškeré informace policisté děkují.
por. Mgr. Eva Prachařová, PČR