Policisté pátrají po muži z Rychnovska – Mohl by se zdržovat u...

Policisté pátrají po muži z Rychnovska – Mohl by se zdržovat u osamělých žen – sdílejte prosím

6028
Sdílejte

RYCHNOVSKO – Policisté se obrací touto cestou na širokou veřejnost s opakovanou žádostí o spolupráci při pátrání po 45letému muži z Rychnova nad Kněžnou.

Hledaný muž je důvodně podezřelý ze spáchání přečinu zanedbání povinné výživy a dále z  přečinu podvodu. V místě bydliště se několik let nezdržuje, jedná se o trvalé bydliště pouze formální. Aktuální místo pobytu se policistům dosud nepodařilo vypátrat. V minulosti byl již dvakrát trestán a je důvodná obava, že se tak úmyslně vyhýbá trestnímu řízení. Z tohoto důvodu vydal soudce Okresního soudu v Rychnově nad Kněžnou příkaz k jeho zadržení. Muž byl již v minulosti policií hledán, neboť se trestnímu řízení vyhýbal. V té době se zdržoval na samotě v zemědělské usedlosti, kde pracoval za stravu a ubytování. Také navazoval známosti s osamělými ženami, u kterých poté i bydlel. Je proto důvodný předpoklad, že v této činnosti může pokračovat a opětovně hledá krátkodobé bydlení a navazuje známosti se ženami.

Veškeré informace k hledanému sdělte, prosím, přímo Službě kriminální policie a vyšetřování v  Rychnově nad Kněžnou na tel. linku 974 536 336 nebo na tísňovou linku 158, případně jakékoliv nejbližší policejní služebně.

patrani-rychnovskoSTÁRA VLADIMÍR
hledaný muž
Datum narození 8.2.1972
Pátrání vyhlášeno 12.1.2016
Bydliště – okres RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 172 cm
Zdánlivé stáří 43 až 45 let

Popis osoby

  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé BARVA VLASŮ šedé
  • BARVA OČÍ šedá