Loupežné přepadení Benziny v Ústí nad Orlicí s maskou klauna

Loupežné přepadení Benziny v Ústí nad Orlicí s maskou klauna

3358
Sdílejte

Muž s maskou klauna na obličeji, navíc ozbrojený dlouhou střelnou zbraní, přepadl zřejmě po vzoru herce Jeana – Paula Belmonda koncem měsíce srpna letošního roku benzinovou čerpací stanici Benzina s.r.o. na ulici Královéhradecká v Ústí nad Orlicí.

V noci ze soboty 29. srpna na neděli 30. srpna 2015 vstoupil dvě minuty před druhou hodinou ranní automatickými senzorovými dveřmi do prodejny. Uvnitř místnosti se v tu dobu za prodejním pultem nacházela pouze obsluha čerpací stanice, po které pod pohrůžkou namířené dlouhé střelné zbraně se zasunutým zásobníkem požadoval vydání finanční hotovosti. Žena mu ve strachu o své zdraví a život peníze v papírových bankovkách z pokladny vydala. Poté pachatel prodejnu vstupními dveřmi opustil. Ke zranění přepadené naštěstí nedošlo.

K popisu pachatele můžeme uvést, že se jednalo o muže přibližně 170 – 180 centimetrů vysokého, oblečeného do bundy a kalhot v maskáčovém provedení, na rukou měl černé rukavice a obut byl do tmavých bot. Mluvil plynule česky. Pokud nám i s odstupem času můžete k loupežnému přepadení a k maskované osobě na přiložené fotografii sdělit jakékoliv informace, přijmeme je na lince 158 nebo na telefonním čísle 974 580 320.

V případě dopadení hrozí pachateli za zvlášť závažný zločin loupež až desetiletý trest odnětí svobody.

29. prosince 2015
por. Bc. Lenka Vilímková
tisková mluvčí