Léto s Rychtářem – sobota 18. května 2019 – Hlinsko – Dymytry,...

Léto s Rychtářem – sobota 18. května 2019 – Hlinsko – Dymytry, Arakain, Lucie Bílá

3176
Sdílejte

Amfiteátr Rychtář byl postaven v roce 2003 na prostorách vedle budov pivovaru v Hlinsku v Čechách za účelem pořádání kulturních akcí s podporou hlineckého pivovaru.

Každoročně se amfiteátr stává tradiční zastávkou v letních turné populárních hudebních skupin (Divokej Bill, Tři Sestry, Horkýže Slíže, Kryštof..), místem pro konání festivalů Rychtář Fest a jednou za dva roky se zde uskutečňuje kulturní program Dne otevřených dveří pivovaru.

Příjemné prostředí, zajímavý kulturní program, prvotřídní české pivo a kvalitní zázemí učinily z amfiteátru vyhledávané koncertní místo pro lidi nejen ze širokého okolí.

V roce 2019 vyráží oblíbení Dymytry na monstrózní tour „S nadějí“! Do Hlinska zavítají s open air verzí velkolepé audiovizuální show, naprostou špičkou mezi zvukovými aparáty a se speciálními hosty v duchu motta turné: Po patnácti letech pod maskou v potu a krvi, ale pokaždé a navždycky s nadějí!

V tento výjimečný večer se k Dymytry přidají Arakain s Lucíí Bílou, a aby toho nebylo málo, na podiu se také objeví jejich němečtí souputníci Hämatom a Cocotte Minute.

Tuhle tvrdě rockovou záležitost si rozhodně nenechte ujít!

https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/leto-s-rychtarem-dymytry-s-nadeji-open-air-specialni-hoste-arakain-a-lucie-bila-hamatom-de-amfiteatr-rychtar-hlinsko-1072862