Letní únava, víkendoví řidiči, nebo jen nepozornost? Jezděte opatrně!

Letní únava, víkendoví řidiči, nebo jen nepozornost? Jezděte opatrně!

4209
Sdílejte

Vidíte se již na dovolené, pospícháte z práce k vodě, nebo si chcete užívat dovolenou, ale i přesto spěcháte? Doporučujeme Vám soustředit se spíše na řízení a rozhlížet se okolo sebe. Nejen po Hradci Králové, ale i dalších městech východních Čech, nepotkáte jen místní obyvatele, ale také turisty a víkendové řidiče. K dopravní nehodě potom není daleko. Po celých východních Čechách došlo v posledních dnech ke zbytečným drobným, ale i vážným nehodám. Jezděte proto opatrně, buďte ohleduplní k ostatním řidičům a opakujte si, lepší dojet později, než vůbec!

Dopravní komplikace – dopravní nehoda se zraněním – Resslova ulice, před výjezdem Městské Policie Hradec Králové – čtvrtek 19. července
dopravni-nehoda-resslova-hradec-kralove-1dopravni-nehoda-resslova-hradec-kralove
O tom, že řidiči nejsou ohleduplní a pozorní svědčí i včerejší dopravní nehoda, ke které došlo v ulici Gočárova – výjezd od obchodního domu Atrium – „u Bati“. Stačilo, aby měl chvilku poruchu semafor na křižovatce a signalizoval pouze oranžovou barvu. Došlo ve středu 18. července okolo 15té hodiny ke střetu vozidel, naštěstí bez zranění. K nehodě došlo v čase, kdy je tato komunikace jednou z nejvytíženějších v Hradci Králové a ke značným komplikacím v dopravě osobní i městské dopravy.

hradec-kralove-gocarovaNejen v Hradci Králové se bourá. Úterní tragická nehoda u Rudoltic, nebo včerejší vážná nehoda se zraněním dětí u Lázní Bohdaneč. Jezděte opatrně!