Krkonošské pivních slavností – sobota 11. srpna – Vrchlabí

Krkonošské pivních slavností – sobota 11. srpna – Vrchlabí

1812
Sdílejte

V sobotu 11. srpna se ve Vrchlabí na náměstí T. G. Masaryka uskuteční již 21. ročník tradičních Krkonošských pivních slavností. Opět je pro vás připraven bohatý kulturní program, vychutnáte si lahodná piva známých značek i Krkonošských mini pivovarů, pro děti je připraven dětský park plný atrakcí a vyžití… zkrátka, tradiční pivky jsou po roce opět tu.

Krkonošské pivní slavnosti se konají každoročně druhý srpnový víkend ve městě Vrchlabí na náměstí. Každý návštěvník se může těšit na ochutnávku lahodného sladového moku z minimálně 6 pivovarů z celé České republiky.
Každoročně je připraven bohatý hudební program, aby byl každý návštěvník naladěn na tu správnou hudební notu. V průběhu celého dne můžete ochutnat spoustu rozmanitých druhů piv od regionálních i celorepublikově známých pivovarů (Krakonoš, Hendrych, Novopacké pivo, Krkonošský Medvěd, Primátor, Klášter, Svijany, Černá Hora, Rohozec, Lobkowicz), které se o vaši přízeň utkají v tradičním pivním referendu.

Pro děti jsou nachystány skákací hrady, okružní jízdy na koni po vrchlabském parku a hlavně hravé a tvořivé krkonošské dílny – navlékání korálků, vyšívání krajky, výrobu náramků, ozdob, kovářská a další řemesla. A samozřejmě nebudou chybět dobroty. Borůvkové koláče přímo z pekáče, cukrová vata, zmrzlina a další laskominy.

Vstupenky na http://www.krkonosskepivnislavnosti.cz/vstupenky/pivni-slavnosti-vrchlabi/

Tradiční Krkonošské pivní slavnosti už dávno nejsou pouze o degustaci skvělých piv různých značek, ale o zábavě a radosti pro celou rodinu.

I letos je pro caparty připraven dětský park na travnaté ploše vedle podia, kde vyroste veselé městečko plné her a atrakcí.

Děti budou moci využít kreativní dílny, malování na obličej, soutěže, hrací koutek a další „vylomeniny“. Připraven je nafukovací hrad a adrenalinové aktivity od skiareálu Špindlerův Mlýn – zajezdíte se na koloběžkách, elektrických čtyřkolkách, šlapacích čtyřkolkách, elektrokolech a okouknete suvenýr shop.

V parku také vyroste druhé dětské podium, kde si malý i velcí vychutnají pohádku z dílny divadélka Romaneto z námořnického prostředí. Činoherní hudební pohádka s loutkami o dobrodružství, lásce, spravedlnosti a hledání tajemství vzácného Pravdohledu.

Protřelý námořník Kapitán Korda s veselou plavčicí Legrandou vyplují z domovské Kampy lodí za poznáním pravého bohatství na moře k Ostrovu pirátů, kde vládne zlá Lůza Medůza. S pomocí věrných kamarádů Ptáka Šupláka Malostraňáka a siláka Žraloka Laloka přemohou tři piráty plné zloby a lstivých proměn zlé Medůzy. Pouto opravdového přátelství nakonec zvítězí…

Poté všechny roztančí a rozveselí Nička a její zábavné, barevné zpívánky.

Nebudou chybět laskominy, občerstvení, balonky, hračky a další zábava. Děti do 130 cm mají za doprovodu rodičů vstup zdarma.

14.00 DIVADÉLKO ROMANETO
16.00 NIKČA A JEJÍ ZPÍVÁNKY