Konec ledna bude v Pardubicích patřit svatbám a snoubencům 26. – 27.1.2018

Konec ledna bude v Pardubicích patřit svatbám a snoubencům 26. – 27.1.2018

2014
Sdílejte

Svatba je významnou událostí v životě každého člověka a také v životech jejich blízkých. Z jednotlivců se stává nová rodina. Jak si ale svůj vysněný svatební den D opravdu užít bez zbytečných starostí? I o tom bude svatební veletrh v Pardubicích, který nabídne možnost vybrat a zařídit vše na jednom místě.
Nejnovější svatební trendy se snoubencům a  jejich rodinám, ale i dalším návštěvníkům představí v módních přehlídkách svatebních a společenských šatů a oblečení pro pány, floristé představí trendy roku 2018 v květinových dekoracích a vazbách pro svatební příležitosti, vizážisté a kadeřníci předvedou proměnu líčením a účesem modelky v okouzlující nevěstu.
Zazní hudba k obřadu i ke svatební hostině, k ochutnání budou sladké i slané delikatesy, inspirace se bude týkat i snubních a zásnubních prstenů. Fotografové poradí, na co při zhotovování svatebních fotek nezapomenout. Nebo jak si nechat natočit svůj svatební den D.
I letos mohou snoubenci soutěžit o luxusní svatební cestu do lázeňského spa resortu v TreeofLife v Lázních Bělohrad. Nechejte se po svatbě hýčkat….
Svatební veletrh Pardubice se koná ve foyer budovy ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí a otevře své brány v pátek 26. ledna ve 14 hodin odpoledne a v sobotu 27. ledna v 10 hodin dopoledne. Program veletrhu oba dva dny končí v 18 hodin.

svatebni-veletrh-pardubice-2018-1svatebni-veletrh-pardubice-2018