Kavárenský řetězec Starbucks míří do Hradce Králové, kavárnu otevře…

Kavárenský řetězec Starbucks míří do Hradce Králové, kavárnu otevře…

7424
Sdílejte

Hradec Králové se stane teprve čtvrtým městem v České republice, které se bude moci pyšnit pobočkou světoznámého kavárenského řetězce Starbucks. Ta bude oficiálně otevřena v říjnu v prostorách obchodního a zábavního centra OC Futurum. Kavárna o rozloze 130 metrů čtverečních se tak stane první pobočkou nejen v Královéhradeckém kraji, ale i celých severních a východních Čechách.
Milovníci kavárenského života i kávy samotné se konečně dočkají ikonické značky Starbucks v Hradci Králové. OC Futurum, které je zde jedním z nejvyhledávanějších center nákupů i zábavy, takto završí koncepci svého proslulého food-courtu, který poskytuje nebývale bohatou nabídku v oblasti gastronomie. Na jednom místě návštěvníci OC Futurum naleznou asijskou kuchyni, oblíbený fast-food KFC a McDonald´s, ze zdravé výživy Salatérii UGO a koncept Fruitisimo, dále bagetérii a moderní verzi čaje značky Bubbleology. Na své si přijdou i vegetariáni či vegani v místní pobočce Vegg-GO.
Nákupní centrum Futurum Hradec Králové jsme převzali na jaře roku 2015. Naším hlavním úkolem pro toto oblíbené a navštěvované centrum zůstává především pokračující zkvalitňování skladby nájemců a představování nových a vyhledávaných značek. Jedním ze segmentů, kterému se intenzivně věnujeme je food-court. Jsme hrdí i na získání nového konceptu, kavárenského řetězce Starbucks, který se na podzim otevře pro zákazníky. Pro vstup do Královéhradeckého kraje zvolil právě Futurum“ komentovala získání nové značky Lenka Matthews, ředitelka pronájmů společnosti Active Retail Asset Management.
Nová kavárna o rozměru 130 m2 s kapacitou více než 60 míst k sezení bude podle filosofie společnosti Starbucks zařízena v příjemné designové koncepci, připomínající první pobočku založenou v Seattlu. Převažovat bude tmavé dřevo a zelené prvky.
Zkušení baristé budou připravovat kávu a čaj z prvotřídních surovin, které jsou dováženy ze všech koutů světa. Široký sortiment obsahuje celou škálu variací kávy v klasickém zpracování či s moderními příchutěmi, například řady Cream Frappuccino® Blended Beverage a Coffee Frappuccino® Blended Beverage, pro letní období je určena řada ledových káv či řada Starbucks© Cold Brew. Požitek z lahodných espress, frapuccin či latte si návštěvníci mohou dopřát také ve variantě bez cukru, s bezlaktózovým, sojovým či kokosovým mlékem, samozřejmostí jsou bezkofeinové kávy či pro děti čokoláda.

Obsluha na požádání ráda připraví nápoj do tradičního kelímku s psaným jménem zákazníka tak, aby vyhovoval individuálním požadavkům a chuťovým preferencím. Nová pobočka zároveň poskytne zhruba 15 pracovních míst, která nabídne i studentům a brigádníkům.
starbucks-coffee-hradec-kralove