Festival Hradecké léto – pátek 11. září 2020 – Hradec Králové

Festival Hradecké léto – pátek 11. září 2020 – Hradec Králové

3537
Sdílejte

Léto jak má být – festival Hradecké léto se blíží!

Letošní ročník slibuje mimořádně kompaktní a zábavný program, který nás upozorní, že je stále ještě léto a že bychom měli žít naplno.

Festival zahájí skupina jejíž hity Nad stádem koní, František a mnohé další zná snad každý – skupina Buty. Na Hradeckém létu budou vybírat jen ty největší hity.

Tu pak vystřídá Medvěd 009, kapela z níž vyrostla skupina Divokej Bill a která se objevuje na největších festivalech už třicet let.

Mňága a Žďorp – tenhle podivný název jsme si zažili už dávno stejně, jako jejich hity, které hrají snad všechna rádia u nás a které si poslechneme v podvečer, aby je pak vystřídal headliner festivalu.

Skupina Wohnout jako první (a zatím jediná u nás) překonala hranici 50 milionů shlédnutí klipu na Youtube – písní Svaz českých bohémů. Tahle veselá a veskrze k tanci nutící skladba popisuje období života, které jsme prožili většina z nás. Spolu s vynikající melodií to dotáhla na hit č. 1 v ČR. Jenže Wohnouti mají spoustu dalších , stejně tak dobrých skladeb plných dobré muziky a vtipných či poetických textů. Závěr Léta a vlastně i léta jakožto ročního období,  obstará v podstatě domácí kapela – pardubická Vypsaná Fixa, která patří mezi nejoblíbenější festivalové stálice.

Více informací najdete na www.hradeckeleto.cz  Pozor! – počet diváků je omezen a tak si pospěšte!

 

Letní kino Širák HK

Začátek v 15.00hod

Program:

16.00 – Buty

17.40 – Medvěd 009

19.30 – Mňága a Žďorp

21.20 – Wohnout

23.00 – Vypsaná Fixa

Kde jsou vstupenky k dostání?

Za sníženou partnerskou cenu tj. za 399Kč koupíte v hospodě U STOLU v ul. V kopečku v Hradci Králové. Pak za standardní aktuální cenu v celé síti TICKETLIVE, a v Infocentru na Eliščině nábřeží v Hradci Králové..

Vstupenku můžete také koupit zde.

Dětské, seniorské, ZTP a ZTP/P budou jen na místě.

Děti do 12-ti let včetně vstupné 350Kč.

Senioři (od 65 let) a ZTP – 350Kč

ZTP/P – zdarma , doprovod 350Kč.

více na www.hradeckeleto.cz