Důsledek jara, nebo jen náhoda? Nečekaně velký počet včerejších nehod v Hradci...

Důsledek jara, nebo jen náhoda? Nečekaně velký počet včerejších nehod v Hradci Králové

3895
Sdílejte

Mohlo za to včerejší krásné počasí a s tím spojená nepozornost řidičů, nebo šlo o pouhé náhody? V úterý 28. března, se v Hradci Králové stalo nečekané velké množství dopravních nehod.

Bez zranění se obešel střet osobního vozidla zn. Suzuki a nákladního automobilu Renault, ke kterému došlo včera dopoledne na křižovatce ulic Pilnáčkova a Akademika Bedrny v Hradci Králové. Hasiči z centrální stanice Hradec Králové odpojili u osobního auta autobaterii a zasypali uniklé provozní kapaliny. (foto: centrální stanice Hradec Králové)

dopravni-nehoda-pilnackova-a-bedrny-hradec-kralove-28-3-2017-2dopravni-nehoda-pilnackova-a-bedrny-hradec-kralove-28-3-2017-1dopravni-nehoda-pilnackova-a-bedrny-hradec-kralove-28-3-2017dopravni-nehoda-pilnackova-a-bedrny-hradec-kralove-28-3-2017-3Ke střetu dvou osobních vozidel vyjeli včera v 11:42 hodin profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové na křižovatku ulic Bezručova a Na Rybárně. Osobní vůz zn. Volkswagen Golf skončil po střetu na zděné podezdívce plotu u rodinného domu. Druhý vůz Mitsubishi s přívěsným vozíkem zůstal uprostřed křižovatky. Při nehodě byla jedna osoba zraněna. Hasiči provedli protipožární opatření u obou vozidel a po zadokumentování události Policií ČR vyprostili havarované vozidlo z plotu. Příčiny nehody a míru zavinění šetří Policie ČR. (foto: centrální stanice Hradec Králové)

dopravni-nehoda-bezrucova-na-rybarne-hradec-kralove-28-3-2017-3dopravni-nehoda-bezrucova-na-rybarne-hradec-kralove-28-3-2017dopravni-nehoda-bezrucova-na-rybarne-hradec-kralove-28-3-2017-2dopravni-nehoda-bezrucova-na-rybarne-hradec-kralove-28-3-2017-1Obě hradecké jednotky profesionálních hasičů z centrální stanice a stanice Pražská zasahovaly ve 13:41 hodin u střetu osobního vozidla a nakladače v Zelené ulici v Hradci Králové. Při nehodě byla jedna osoba zraněna a ošetřena záchrannou službou. Po zajištění vozidla a nakladače se obě jednotky vrátily zpět na základny.

Dvě jednotky profesionálních hasičů z Hradce Králové – stanice Pražská a dobrovolných hasičů z Nechanic vyjely v 15:19 hodin k dopravní nehodě kamionu na hlavním tahu mezi Hradcem Králové a Chlumcem nad Cidlinou. U obce Urbanice skončil nákladní vůz mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění a kamion neblokoval provoz na silnici č. I/11. Vyproštění si zajistil řidič havarovaného vozidla.

Bez zranění se obešla dopravní nehoda tří osobních vozidel v ulici Bieblova v Hradci Králové. Na místo události vyjeli v 16:08 hodin profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové, kteří zkontrolovali havarovaná vozidla zn. Volkswagen Passat, Audi a Škoda Superb a zabránili úniku provozních kapalin. (foto: centrální stanice Hradec Králové)

dopravni-nehoda-bieblova-hradec-kralove-28-3-2017-2dopravni-nehoda-bieblova-hradec-kralove-28-3-2017-1dopravni-nehoda-bieblova-hradec-kralove-28-3-2017Jednotka profesionálních hasičů z centrální stanice Hradec Králové vyjela v 17:50 hodin k dopravní nehodě dvou osobních vozidel v ulici Bratří Štefanů v Hradci Králové. Po střetu Volkswagenu Bora a Škody Octavia byli oba řidiči prohlédnuti přivolanou záchrannou službou, která oba ponechala na místě. Hasiči provedli protipožární opatření a odpojili autobaterie. Příčiny nehody a míru zavinění šetří Policie ČR. (foto: centrální stanice Hradec Králové)

dopravni-nehoda-bratri-stefanu-hradec-kralove-28-3-2017-3dopravni-nehoda-bratri-stefanu-hradec-kralove-28-3-2017-2dopravni-nehoda-bratri-stefanu-hradec-kralove-28-3-2017-1dopravni-nehoda-bratri-stefanu-hradec-kralove-28-3-2017Obě jednotky profesionálních hasičů z centrální stanice Hradec Králové a stanice Pražská byly ve 22:15 hodin povolány k hlášenému požáru ve Studiu Beseda na Malém náměstí v Hradci Králové. Po otevření dveří a provedeném průzkumu nebyly zjištěny žádné známky po požáru. Jednalo se o chybné sepnutí čidla elektrické požární signalizace. Jednotky se vrátily zpět na základny.

Královéhradečtí profesionální hasiči z centrální stanice byli v 07:11 hodin přivoláni na pomoc ženě v ulici Mikulcova v Opatovicích nad Labem. Žena i se synem zůstala uvězněna v koupelně, u které došlo k poškození dveří. Hasiči se do přízemního bytu dostali oknem, bez poškození otevřeli. Poté vysvobodili uvězněnou dvojici z koupelny.

Dvě jednotky profesionálních hasičů z Nového Bydžova a dobrovolných hasičů z Nechanic vyjely v 09:21 hodin k dopravní nehodě, která se stala u obce Suchá. Řidič osobního vozidla zn. Škoda Fabia z dosud nejasných příčin nezvládl řízení a s vozidlem se převrátil na střechu. Při příjezdu první jednotky na místo byl řidič venku z vozidla. Hasiči mu poskytli předlékařskou pomoc a po příjezdu záchranářů ho předali do jejich péče. U osobního vozidla odpojili autobaterii a zasypali uniklé provozní kapaliny. Po zadokumentování události Policií ČR převrátili vůz zpět na kola a odtáhli ho mimo komunikaci. (foto: stanice Nový Bydžov)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA