Cyklopecky Pardubického kraje – vyhrajte horské kolo Vaším aktivním pohybem!

Cyklopecky Pardubického kraje – vyhrajte horské kolo Vaším aktivním pohybem!

1664
Sdílejte

Vydejte se na nejzajímavější místa v Pardubickém kraji a vyhrajte kolo! Letos jsme připravili 15 cyklotras, abyste se na krásy kraje podívali také ze sedla kola, ze stupátka koloběžky, s bruslemi na nohách nebo prostě pěšky. Ty nejlehčí zvládnou i rodiny s dětmi, na těch nejtěžších budou mít co dělat i zkušení bikeři. Nemusíte absolvovat celé trasy, nemusíte jet na kole – stačí ulovit tři razítka a jste v losování o 20 atraktivních cen!

Jak soutěžit?
Získejte razítka alespoň do třech políček na konci Vandrovní knížky na některých z 15 vybraných cyklotras. Stačí absolvovat i jen část cyklotrasy a nezáleží na tom, jestli na kole, pěšky nebo jiným způsobem.

Kde dostanu razítko?
Na každé cyklotrase jsou vždy dvě místa, kde dostanete do své Vandrovní knížky razítko. Do každého políčka stačí získat jedno razítko. Na seznamu figuruje i Turistické informační centrum Pardubice.

Kdy můžu soutěžit?
Soutěž se koná od 1. 4. do 15. 10. 2017.

Kdo soutěž organizuje?
Destinační společnost Východní Čechy

 O co se hraje:

  • 1. cena › HORSKÉ KOLO MERIDA
  • 2. cena › DVOUDENNÍ WELLNESS POBYT pro dvě osoby s polopenzí v Kongres hotelu Jezerka
  • 3. cena › CYKLISTICKÝ BATOH A VSTUP DO WELLNESS AND SPA v Kongres hotelu Jezerka
  • 4. cena › CYKLISTICKÝ DRES MERIDA
  • 5. – 6. cena › CYKLISTICKÁ PŘILBA MERIDA
  • 7. cena › CYKLOCOMPUTER
  • 8. cena › STOJANOVÁ PUMPA
  • 9. – 10. cena › SADA CYKLONÁŘADÍ A OSVĚTLENÍ
  • 11. – 20. cena › DÁRKOVÉ PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY A VSTUPENKY na vybrané kulturní, společenské a sportovní akce v Pardubickém kraji

Jak vyhrát

Každá Vandrovní knížka s alespoň třemi nasbíranými razítky musí být řádně označena jménem soutěžícího, korespondenční adresou, mailovou adresou a kontaktním telefonem. Odstřihněte vyplněnou zadní stranu Vandrovní knížky a zašlete ji na adresu Destinační společnost Východní Čechy, nám. Republiky 12, Pardubice 530 02 nejpozději do 20. 10. 2017. Vyplněné Vandrovní knížky mohou být zasílány i elektronicky (naskenované nebo vyfocené), a to na adresu cyklopecky@vychodnicechy.info. Z doručených Vandrovních knížek bude vylosováno 20 výherců, kterým budou předány ceny. Výherci budou o vyhlášení včas informováni.