Přehled nových zastupitelů Pardubického kraje – konečné výsledky

Přehled nových zastupitelů Pardubického kraje – konečné výsledky

397
Sdílejte

ANO 2011 – 12 mandátů – 19,17 % hlasů

1. Ing. Jan Řehounek pořadí na kandidátce: 1 – 2077 hlasů
41 let, náměstek primátora města Pardubice, Pardubice

2. Miroslav Jurenka pořadí na kandidátce: 2 – 706 hlasů
49 let, technik v energetice, Moravská Třebová

3. Michal Woff pořadí na kandidátce: 3 – 646 hlasů
64 let, důchodce, ekonom, Chrudim

4. Ing. Pavel Pinkas, Ph.D. pořadí na kandidátce: 4 – 622 hlasů
48 let, projektový manažer v oblasti IT, Dobříkov

5. Jiřina Klčová pořadí na kandidátce: 5 – 380 hlasů
39 let, manažer obchodní společnosti, Pardubice

6. Ivana Dolečková pořadí na kandidátce: 6 – 329 hlasů
55 let, pracovnice neziskové organizace, Pardubice

7. Ing. Bc. Oldřich Jedlička pořadí na kandidátce: 7 – 421 hlasů
49 let, místostarosta města Žamberk, Žamberk

8. Miloš Akerman pořadí na kandidátce: 8 – 268 hlasů
60 let, obchodní manažer, Hlinsko

9. Ing. Jaroslav Kytýr pořadí na kandidátce: 9 – 312 hlasů
53 let, jednatel společnosti řízení služeb města, Svitavy

10. Dušan Salfický pořadí na kandidátce: 10 – 1013 hlasů
44 let, marketingový manažer, radní města Pardubice, Pardubice

11. Jan Procházka pořadí na kandidátce: 11 – 192 hlaů
36 let, oblastní ředitel v pojišťovnictví, Pardubice

12. JUDr. David Švec pořadí na kandidátce: 12 – 374 hlasů
46 let, právník odboru dopravy na krajském úřadu, Javorník

Česká strana sociálně demokratická – 11 mandátů – 18,01 % hlasů

1. JUDr. Martin Netolický, Ph.D. pořadí na kandidátce: 1 – 5678 hlasů
34 let, hejtman Pardubického kraje, právník, Česká Třebová

2. Petr Fiala pořadí na kandidátce: 10 – 1539 hlasů
47 let, starosta města Letohrad, předs. Sdruž.obcí Orlicko, Letohrad

3. JUDr. Ing. Lenka Jurošková, Ph.D. pořadí na kandidátce: 2 – 1281 hlasů
34 let, náměstkyně ministra financí, Moravská Třebová

4. Ing. Václav Kroutil pořadí na kandidátce: 3 – 890 hlasů
48 let, radní Pardubického kraje, Horní Bradlo

5. MUDr. Vítězslav Novohradský, Ph.D. pořadí na kandidátce: 4 – 961 hlasů
57 let, náměstek Zdravotní záchranné služby Pard. kraje, Pardubice

6. MUDr. Vítězslav Podivínský pořadí na kandidátce: 5 – 607 hlasů
59 let, lékař, Svitavy

7. David Efler pořadí na kandidátce: 6 – 219 hlasů
44 let, vedoucí oddělení ČD, Pardubice

8. JUDr. Jan Chvojka pořadí na kandidátce: 7 – 636 hlasů
35 let, poslanec PS PČR, Chrudim

9. Ing. Bohumil Bernášek pořadí na kandidátce: 8 – 419 hlasů
63 let, místostarosta města Lanškroun, Lanškroun

10. Zdeněk Eis pořadí na kandidátce: 9 – 301 hlasů
57 let, místostarosta města Hlinsko, Hlinsko

11. Josef Bidmon pořadí na kandidátce: 11 – 832 hlasů
57 let, OSVČ, starosta Kraj. sdružení hasičů Pardubického kraje, Jevíčko

Koalice pro Pardubický kraj – 9 mandátů – 15,69 % hlasů

1. Ing. Roman Línek, MBA pořadí na kandidátce: 1 – 4204 hlasů
53 let, 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje, Pardubice

2. Ing. Pavel Šotola pořadí na kandidátce: 4 – 2527
45 let, člen Rady Pard. kraje pro soc. péči a nez. sektor, Hlinsko

3. Ing. Petr Šilar pořadí na kandidátce: 21 – 1670 hlasů
60 let, senátor Parlamentu ČR, krajský zastupitel, Horní Čermná

4. Mgr. Bc. David Šimek pořadí na kandidátce: 2 – 1521 hlasů
39 let, starosta města Svitavy, krajský zastupitel, Svitavy

5. Radomil Kašpar pořadí na kandidátce: 8 – 1474 hlasů
51 let, starosta města Litomyšl, krajský zastupitel, Litomyšl

6. Bc. Jana Skalická pořadí na kandidátce: 5 – 1365 hlasů
56 let, učitelka ZŠ, pastorační asistentka, Letohrad 1 365

7. Mgr. Petr Řezníček pořadí na kandidátce: 12 – 1287 hlasů
65 let, starosta města Chrudim, krajský zastupitel, Chrudim

8. René Živný pořadí na kandidátce: 3 – 1198 hlasů
42 let, člen Rady Pard. kraje, trenér reprez. bikrosu, Pardubice

9. MVDr. Ivan Jeník pořadí na kandidátce: 6 – 952 hlasů
54 let, starosta města Slatiňany, kraj. zastup., veterinář, Slatiňany

Občanská demokratická strana – 5 mandátů – 8,99 % hlasů

1. Jaroslav Martinů pořadí na kandidátce: 6 – 1467 hlasů
57 let, starosta města Polička, zastupitel. Pard. kraje, Polička

2. Michal Kortyš pořadí na kandidátce: 1 – 1199 hlasů
54 let, místostar. a býv. star. města Litomyšl, podnikatel, Litomyšl

3. Ing. Ladislav Valtr, MBA pořadí na kandidátce: 4 – 1116 hlasů
46 let, starosta města Choceň, zastupitel Pard. kraje, Choceň

4. PhDr. Magda Křivanová pořadí na kandidátce: 3 – 672 hlasů
50 let, historička, zastupitelka města Hlinsko, Hlinsko

5. Ing. Alexandr Krejčíř pořadí na kandidátce: 2 – 529 hlasů
56 let, obch. řed. spol., předs. Sdruž. přátel Pard. kraje, Pardubice

Komunistická strana Čech a Moravy – 5 mandátů – 8,36 % hlasů

1. PaedDr. Hana Horská pořadí na kandidátce: 2 – 819 hlasů
53 let, učitelka, malířka a grafička, Moravská Třebová

2. Ing. Jan Foldyna pořadí na kandidátce: 1 – 697 hlasů
60 let, místostarosta města Dašice, Dašice

3. Mgr. Václav Snopek, CSc. pořadí na kandidátce: 8 – 667 hlasů
65 let, sociolog – politolog, Pardubice

4. RSDr. Jaroslav Fišer pořadí na kandidátce: 3 – 482 hlasů
64 let, analytik, Ústí nad Orlicí

5. Mgr. Miroslav Žítek pořadí na kandidátce: 4 – 397 hlasů
60 let, pedagog, Ronov nad Doubravou

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ – 3 mandáty – 5,62 % hlasů

1. Mgr. Hana Štěpánová pořadí na kandidátce: 1 – 606 hlasů
57 let, starostka, zastupitelka kraje, Morašice

2. Pavel Eliáš pořadí na kandidátce: 9 – 524 hlasů
42 let, starosta, České Heřmanice

3. Oldřich Koblížek pořadí na kandidátce: 2 – 408 hlasů
58 let, starosta, dobrovolný hasič, Vraclav
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad