Fotosoutěž východních Čech

Fotosoutěž východních Čech

Baví Vás fotografovat a rádi soutěžíte? Chcete aby se Vaše fotka stala součástí propagace východních Čech? My Vám dáme příležitost! Navíc 3 nejlepší fotky odměníme! Získejte zajímavou vědomostní hru ALBI – VÝCHODNÍ ČECHY, TRIČKO VÝCHODOČECH.CZ ČI HRNEČEK VÝCHODOČECH.CZ.

Ceny fotosoutěže - Vědomostní hra ALBI - Východní Čechy, tričko Východočech.cz, hrneček Východočech.cz
Ceny fotosoutěže – Vědomostní hra ALBI – Východní Čechy, tričko Východočech.cz, hrneček Východočech.cz

Témata

Foťte a posílejte fotky s tématem ZIMA ve východních Čechách. Foťte cokoliv, co máte rádi a zároveň to souvisí ze zimou či zimním obdobím na východu Čech.

Pravidla

Do jednoho soutěžního kola je možné zaslat maximálně 3 fotografie do 5.2.2017. Snímky zasílejte na e-mail soutez@vychodocech.cz. Fotky budou 6.2.2017 nahrány na facebookový profil https://www.facebook.com/vychodocech. Hlasování spoustíme 7.2.2017 a počet hlasů vyhodnotíme 17.2.2017. 3 fotografie s nejvyšším počtem LIKE zísjkají věcné ceny. Zasláním fotografií souhlasíte s jejich použitím k propagaci východních Čech a webového portálu Východočech.cz

Hlasování o nejlepší fotografii

Dejte hlas své oblíbené fotografii a rozhodněte o výherci! Sdílejte info o soutěži na Facebooku a zvyšte tak šanci na výhru.

Odměny

  1. místo – Vědomostní hra ALBI – Východní Čechy
  2. místo – tričko Východočech.cz
  3. místo – hrneček Východočech.cz

 
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.